R e k l a m a

Trio Cosmic Sound na Rynku – ZDJĘCIA

-

W sobotę na bocheńskim Rynku wystąpiło trio muzyczne Cosmic Sound. Była to ostatnia odsłona tegorocznego cyklu „Kulturalna od-nowa”.

Na zakończenie wakacyjnego cyklu wydarzeń na zrewitalizowanych przestrzeniach miasta zaprezentowały się trzy polskie instrumentalistki, absolwentki Akademii Muzycznej w Krakowie, Łodzi, we Wrocławiu i Uniwersytetu Fryderyka Chopina w Warszawie. Dziewczyny połączyła przyjaźń, podczas nagrań do programu „Jaka to melodia?”. Postanowiły wykorzystać swoją wybuchową mieszankę osobowości, aby stworzyć coś niepowtarzalnego. 

Cosmic Sound to artystki, które nie boją się wyzwań. Każda z nich ma na koncie setki koncertów w kraju, jak i za granicą. Trio tworzy i wykonuje zarówno muzykę tła, jak i mocne brzmienie z wykorzystaniem instrumentów klasycznych oraz skrzypiec i wiolonczeli elektrycznej.

Organizatorem tego wydarzenia było Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych „Damy Radę”. Cykl „Kulturalna od-nowa” sfinansowany jest ze środków Miasta Bochnia. Współorganizatorem i koordynatorem przedsięwzięć był Wydział Promocji i Rozwoju Miasta.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

luty, 2024