R e k l a m a

Pod koniec września w Oratorium spektakl „Niemy kelner”

-

W czwartek 29 września w Oratorium św. Kingi w Bochni zostanie wystawiony spektakl teatralny pt. „Niemy kelner” w reżyserii Wojciecha Malajkata z Piotrem Szwedesem i Mikołajem Roznerskim w rolach głównych. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na to wydarzenie.

Kompania Teatralna zaprasza Państwa do pokoju w dziwnym hotelu z dwoma co najmniej dziwnymi gangsterami, gdy na zewnątrz czai się świat w postaci tajemniczego „dyspozytora”. Jakże eksploatowany obecnie, zapowiadany już dawno przez Orwella, wszechobecny Wielki Brat. Para typów podejrzanego autoramentu to intrygujący motyw zarówno filmowy jak i literacki. U Becketta: Vladimir i Estragon, u Quentina Tarantino chociażby w Pulp Fiction: pamiętacie taniec Travolty, psalmy głoszone przez Samuela L. Jacksona, czy też zegarek skrzętnie przechowany po ojcu Bruce’a Willisa? Tarantino odrobił lekcje… My je sprawdzamy… Wy ocenicie… Dzięki bohaterom Niemego Kelnera, Benowi i Gusowi, Tarantino przedarł się wreszcie na scenę, tu, w Polsce. Komedia, groteska, thriller – decyzja należy do Was. Zapnijcie pasy… Dbamy o Wasze bezpieczeństwo i poczucie humoru”.

Autor: Harold Pinter
Reżyseria: Wojciech Malajkat
Obsada: Piotr Szwedes, Mikołaj Roznerski
Spektakl 29.09.2022 godz. 19:00 Oratorium św. Kingi

Bilety do kupienia w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury w Bochni w godz. od 8:00 do 16:00 oraz w kasie kina Regis w godzinach jej pracy.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc