Futsal Ekstraklasa. Drugie zwycięstwo beniaminka z Bochni – ZDJĘCIA, WIDEO

-

W rozegranym w piątek spotkaniu 3. kolejki Futsal Ekstraklasy zespół BSF ABJ Powiat Bochnia pokonał na własnym parkiecie Red Dragons Pniewy 3:0 (2:0). To już drugie zwycięstwo beniaminka w tym sezonie.

Wynik otworzył już w 3. minucie niezwykle aktywny tego dnia Adam Wędzony. Dziesięć minut później wynik podwyższył Minor Cabalceta – dla najlepszego strzelca bocheńskiego zespołu w zeszłym sezonie było to pierwsze trafienie w Ekstraklasie.

Choć goście mocno walczyli o podreperowanie wyniku jeszcze przed przerwą, to ekipa z Bochni mądrze się broniła, a stojący między słupkami Kevin Kollar był tego dnia niezawodnym filarem drużyny. Nie skapitulował ani razu także w drugiej połowie, popisując się przy tym kilkoma efektownymi interwencjami.

Gospodarze mieli kilka okazji by postawić kropkę nad „i” – ostatecznie uczynił to Milinton Tijerino, wykańczając w 32′ błyskawiczną kontrę. Mimo okazji z obu stron, do końca meczu wynik nie uległ zmianie.

BSF ABJ Powiat Bochnia – Red Dragons Pniewy 3-0 (2-0)

1:0 – Adam Wędzony 3′
2:0 – Minor Cabalceta 13′
3:0 – Milinton Tijerino 32′

Patronem medialnym drużyny jest Bochnianin.pl.