R e k l a m a

Bochnia. Woda w basenie będzie chłodniejsza

-

Kryta Pływalnia w Bochni poinformowała o obniżeniu temperatury wody w basenie. Powodem wprowadzenie koniecznych oszczędności.

„W związku z rosnącymi kosztami energii oraz brakiem programów wsparcia dla obiektów sportowo-rekreacyjnych, po przerwie technicznej obniżamy temperaturę wody w nieckach basenowych średnio o 1-2 st.C” – przekazano w komunikacie.

„Mamy nadzieję, że nie przeszkodzi to Państwu w korzystaniu z naszej pływalni, nam zaś pozwoli zaoszczędzić energię , niezbędną do prawidłowego funkcjonowania całego obiektu w tak trudnych czasach, w których przyszło nam wszystkim funkcjonować” – podkreślono.

Rosnące koszty nośników energii są przyczyną kłopotów pływalni w całej Polsce. Niektóre samorządy ogłaszają nawet zamknięcie obiektów, bo utrzymywanie ich funkcjonowania przekracza ich możliwości finansowe.

W Bochni na razie nie ma o tym mowy, ale w ciągu najbliższych 2-3 tygodni pływalnia dowie się jakie będą nowe stawki za ogrzewanie (to bardzo znacząca część kosztów funkcjonowania obiektu). Dopiero wtedy będzie wiadomo, czy konieczne są jakieś kolejne kroki lub ograniczenia.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc