R e k l a m a

Trwa e-konkurs „Tajemnice Solnego Grodu”

-

W poniedziałek 13 maja rozpoczęła się II edycja e-konkursu pt. „Tajemnice Solnego Grodu” zorganizowanego przez Oddział dla Dzieci i Młodzieży Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bochni.

Zadaniem uczestników konkursu jest udzielenie odpowiedzi na 3 zestawy pytań, umieszczanych na początku każdego tygodnia, na stronie internetowej i facebooku Biblioteki. Każdy zestaw będzie zawierał 2 zdjęcia obiektów, np. pomników, budynków, rzeźb, znajdujących się w ogólnie dostępnych miejscach, na terenie naszego miasta.

Biorący udział w konkursie będą musieli odpowiedzieć na pytanie gdzie dany obiekt się znajduje (ulica, plac itp.) i co przedstawia. Celem konkursu jest rozwijanie potrzeby samodzielnego poszukiwania wiedzy o przeszłości oraz poznanie i popularyzacja historii regionu.

Konkurs rozpoczął się 13 maja i będzie trwał do 31 maja. Warunkiem udziału w konkursie jest udzielenie prawidłowych odpowiedzi na zadane pytania, które należy dostarczyć do Oddziału dla Dzieci i Młodzieży do 11 czerwca.

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród nastąpi 16 czerwca podczas Literackiej Gry Terenowej odbywającej się w przestrzeni miejskiej Parku Rodzinnego Uzbornia.

Organizatorzy proszą o uważne śledzenie strony internetowej Biblioteki oraz profilu na facebooku.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia