R e k l a m a

W sobotę w Nowym Wiśniczu VII Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP

-

W sobotę 24 września na stadionie w Nowym Wiśniczu odbędą się VII Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP. Celem imprezy jest wyłonienie najlepszych drużyn kobiet i mężczyzn, które będą reprezentowały województwo małopolskie w Krajowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych.

Organizatorem Zawodów jest Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP woj. małopolskiego w Krakowie, współorganizatorem jest Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie, a gospodarzem zawodów jest Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Bochni.

Powiat Bocheński reprezentować będą drużyny z Cerekwi (grupa A) oraz z Mikluszowic (grupa C).

Grupa ”A” – męska drużyna pożarnicza – wiek powyżej 16 lat, za wyjątkiem funkcji mechanika, rozdzielaczowego i dowódcy – wszyscy wiek powyżej 18 lat.

Grupa ”C” – kobieca drużyna pożarnicza – wiek powyżej 16 lat, za wyjątkiem funkcji mechanika (może być mężczyzna), rozdzielaczowego i dowódcy – wszyscy wiek powyżej 18 lat.

Program zawodów:

VII Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych, Nowy Wiśnicz, 24 września 2022 r.

  • 8:00-9:30 Przyjazd drużyn na miejsce zawodów
  • 9:30-9:45 Zbiórka drużyn
  • 9:45-10:00 Uroczyste rozpoczęcie zawodów
  • 10:00-14:00 Starty drużyn mężczyzn i kobiet
  • 12:00-14:00 Wydawanie posiłku
  • 14:00-15:00 Ogłoszenie wyników zawodów i wręczenie nagród, uroczyste zakończenie zawodów

Organizatorzy informują, że podczas zawodów (w sobotę 24 września w godz. 7:30-15:00) mogą pojawić się utrudnienia na drodze w pobliżu stadionu w Nowym Wiśniczu.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia