Futsal. Trener BSF-u: „Pokazaliśmy nie tylko charakter, ale też mądrą grę”

-

W bardzo dobrym humorze udzielał w sobotę pomeczowego wywiadu Klaudiusz Hirsch. Jego podopieczni na własnym parkiecie pokonali Clearex Chorzów 6:1. – Pokazaliśmy nie tylko charakter, ale też mądrą grę – podkreślał zadowolony szkoleniowiec BSF ABJ Powiat Bochnia.

– Myślimy przede wszystkim o tym, żeby w każdym meczu doskonalić naszą grę, żeby stawać się lepszą drużyną. Myślę, że dzisiaj to pokazaliśmy – nie tylko charakter, nie tylko serce, ale pokazaliśmy też mądrą grę – powiedział Klaudiusz Hirsch. – Brawa dla mojej drużyny, która po pierwszej połowie bardzo nerwowej, gdzie właściwie można powiedzieć, że mogliśmy kontrolować tą pierwszą połowę i strzelić dwie, trzy bramki, chłopacy naprawdę dobrze podeszli do drugiej części spotkania i przede wszystkim uspokoiliśmy naszą grę w ofensywie, dzięki temu wykorzystywaliśmy szanse, których stworzyliśmy dziś bardzo dużo.

– Gratulacje dla moich zawodników i gratulacje dla publiczności, która reaguje coraz lepiej i coraz żywiej i te trybuny, ci kibice, są dla nas wsparciem – podkreślił trener BSF.

Klaudiusz Hirsch dodał również: – Większość zawodników debiutuje na poziomie ekstraklasy i na pewno brakuje nam doświadczenia, pewności siebie. Ale każdy mecz jest dla nas cenną nauką – i tak powinno być – dużo analizujemy, dużo się uczymy i oby tak dalej. Na pewno będziemy sobie stawiali poprzeczkę coraz wyżej i na pewno do każdego meczu będziemy podchodzili z dążeniem do zwycięstwa.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

grudzień, 2022