Piłka ręczna: Skuteczny finisz i punkty dla MOSiR Bochnia

II liga mężczyzn

-

Trudne i wyrównane spotkanie rozegrali drugoligowi piłkarze ręczni z Hutnikiem Kraków, które zakończyło się zdobyciem przez bochnian 3 punktów.

Gospodarze prowadzili przez 45 minut różnicą 2-4 bramek. – Nasi zawodnicy zawodzili rzutowo, obrona też pozostawiała wiele do życzenia. Mimo kłopotów nie można było odmówić zespołowi chęci i ambicji w grze – mówi trener MOSiR Ryszard Tabor. – O zwycięstwie zdecydował okres od 47 do 60 minuty, który wygraliśmy 7:2.

Hutnik Kraków – MOSiR Bochnia 24:25 (14:12)

Skład i bramki MOSiR Bochnia: Patryk Rolewicz, Łukasz Kruk, Iwo Stopczyński  6, Bartosz Batko 1, Bartosz Szpisak 5, Marcel Makuch 4, Mateusz Błoniarczyk 1, Hubert Pamuła 3, Kacper Cąber 2, Piotr Kalinka 1, Maciej Grech 2, Bartosz Kokoszka, Michał Rogusz, Tobiasz Kulig, Bartosz Kołodziej.
Trener Ryszard Tabor, kierownik drużyny Maciej Haber, trener odnowy biologicznej Maciej Hamuda.

Klasyfikacja strzelców
Po 4 rozegranych meczach szczypiornista MOSiR Bochnia Bartosz Szpisak z 36 bramkami zajmuje 2 miejsce. Wyprzedza go jedną bramką zawodnik Rudy Ślaskiej, ale ten ma za sobą 5 spotkań.

22 października kibicujemy w Bochni!
Na 6 kolejkę zapraszamy kibiców w sobotę 22 października, kiedy to MOSiR Bochnia gościł będzie MKS Ustroń. Mecz rozpocznie się o godz. 18:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Stawiarskiego przy ul. ks. J. Poniatowskiego 32 w Bochni.

Zadanie współfinansowane ze środków Miasta Bochnia.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

grudzień, 2022