Piłka ręczna. W sobotę w Bochni VI Memoriał Jerzego Widło – TERMINARZ

-

Już w najbliższą sobotę 22 października w hali sportowej  Zespołu Szkół nr 1 („Mechanik”) odbędzie się VI edycja Memoriału Jerzego Widło w Piłce Ręcznej Masters. Turniej organizowany jest dla uczczenia pamięci zmarłego w 2014 roku wychowawcy młodzieży, trenera i animatora bocheńskiej piłki ręcznej – Jerzego Widło.

W tegorocznym Memoriale udział weźmie dziewięć drużyn (5 męskich i 4 żeńskie), w tym trzy drużyny bocheńskie. Turniej ponownie zostanie rozegrany w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 – szkoły, w której wieloletnim nauczycielem był Jerzy Widło.

W rozgrywkach kobiet udział wezmą zespoły: Ladies BOCHNIA, COLLECTED Team (IV drużyna Mistrzostw Polski w kategorii wiekowej +33), TARNÓW Masters Team oraz Victoria TEAM.

W rozgrywkach mężczyzn udział wezmą zespoły: R.P.A. BOCHNIA, BOCHNIA Oldboys (Wicemistrzowie Polski w kategorii wiekowej +55), Old Ostrovia OSTRÓW WIELKOPOLSKI  (Mistrzowie Polski w kategorii wiekowej +35), Hutnik KRAKÓW oraz Handball Old USTROŃ.

Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem sobotnich zmagań zapraszamy do hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Bochni od godziny 09:00. W dniu turnieju główne wejście do Zespołu Szkół nr 1 będzie zamknięte. Organizatorzy proszą o skorzystanie z wejścia od strony Prokuratury Rejonowej.

Patronem medialnym wydarzenia jest Bochnianin.pl.

Więcej o sponsorach imprezy – TUTAJ.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

marzec, 2023