Wiśnicz: Urodziny marketu Mrówka. Do wygrania telewizor!

Już w najbliższą sobotę (7 lipca) market budowlany „Mrówka” w Nowym Wiśniczu będzie świętował swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji właściciel sklepu – firma MARKA sp. z o.o. – przygotował sporo atrakcji dla całych rodzin.

Familijny charakter imprezy wpisuje się w działania już wcześniej podejmowane przez firmę – PSB MARKA chętnie włącza się bowiem w różne akcje społeczne i edukacyjne. W czerwcu spółka zorganizowała w wiśnickiej podstawówce Dzień Dziecka dla ponad 250 dzieci, a w ubiegłym roku dołączyła do ogólnopolskiej akcji „Bezpieczna droga do szkoły”, dzięki której uczniowie ze szkół podstawowych w Nowym Wiśniczu i Królówce mieli możliwość poznania zasad bezpiecznego poruszania się po drodze.

Zbliżające się urodziny marketu „Mrówka” również będą miały charakter rodzinny. W tym dniu Klienci będą mogli nie tylko skorzystać z licznych promocji i dodatkowych rabatów oraz uzyskać fachowe porady Producentów, ale także miło spędzić czas z całą rodziną. Organizatorzy zadbali bowiem o wiele atrakcji dla każdego. Na najmłodszych czekać będzie dmuchana zjeżdżalnia, wata cukrowa, pokaz dużych baniek mydlanych, balonikowe zoo, malowanie buziek oraz różnego rodzaju zabawy animacyjne. Dodatkową atrakcją będzie również piesek z reklamy farb Dulux, z którym będzie możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia. Ponadto na wszystkich czekać będzie także poczęstunek z grilla.

Jedną z głównych atrakcji urodzin PSB Mrówka ma być też konkurs, w którym co godzinę na zwycięzców będą czekać atrakcyjne nagrody, a na koniec dnia nagroda główna – telewizor Samsung!

Zobacz też: Facebook.com/Mrowka.Nowy.Wisnicz/

Najnowsze materiały Partnerów