Ponad 27 tys. zł z charytatywnej akcji na leczenie Leosia

-

W niedzielę przy kościele w Łapanowie odbył się charytatywny kiermasz ciast i ciasteczek. Zbierano środki na leczenie 3,5-letniego Leosia Tuleja z Kobylca. Organizatorem wydarzenia było Niepubliczne Przedszkole i Żłobek „Bajkowa Kraina” w Kobylcu.

Leoś jest po 2 wylewach dokomorowych 4 stopnia, ma mózgowe porażenie dziecięce, epilepsję (padaczkę), autyzm, wzmożone napięcie mięśniowe i przykurcze, jest niewidomy.

Ma 3,5 roku, nie siedzi, nie chodzi, nie woła „mamo, tato”. Bardzo chcielibyśmy choć trochę ulżyć mu cierpienia i skończyć wieczną burzę w jego małej główce jaką jest padaczka, na którą nie chcą działać leki. Dobrać dokładne leczenie epilepsji, która zabiera Leonowi każdy jego sukces i to na co pracuje tyle czasu. Aby tak było musimy zrobić mu badania genetyczne, które nie są refundowane, a kosztują 8 tys. zł. Za uzbierane pieniądze będziemy robić badanie genetyczne i opłacimy rehabilitację na jakiś czas – napisała mama Leosia w serwisie Pomagam.pl, gdzie prowadzona jest zbiórka na jego leczenie.

Po niedzielnym kiermaszu w Łapanowie na konto zbiórki trafiło 27 270 zł.

Link do zbiórki w serwisie Pomagam.pl – TUTAJ.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

maj, 2023