R e k l a m a

Bochnia. Rusza akcja „Daj coś od siebie. Buduj relacje przy sobotniej zupie”

-

W miesiącach listopad, grudzień, styczeń i luty w każdą pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na darmową zupę dla potrzebujących seniorów – zachęca Marta Mrzygłód, pomysłodawczyni akcji „Daj coś od siebie. Buduj relacje przy sobotniej zupie”.

Posiłek będzie wydawany w jednorazowym naczyniu w lokalu Caritas, który znajduje się naprzeciwko Bazyliki pw. św. Mikołaja przy pl. św. Kingi w Bochni.

Pierwsze spotkanie zaplanowano na sobotę 5 listopada o godz. 12:00. Przygotowanych będzie 60 porcji pysznego kapuśniaku.

Pomysłodawczynią akcji jest Marta Mrzygłód, która zaprasza na darmowy posiłek razem z Barem Gucio oraz Caritas przy Parafii św. Mikołaja.

Jeżeli wiesz, że jest osoba której taki posiłek sprawi radość, a ma problem z poruszaniem się zgłoś taką informację drogą e-mailową na adres: [email protected] lub do siedziby Caritas przy Parafii św. Mikołaja, postaramy się pomóc i dostarczyć zupę – przekazała Marta Mrzygłód, dyrektor Specjalistycznego Centrum Medycznego MOVEMED w Bochni.

Wiemy, że to niewiele w morzu potrzeb, ale chcemy dzielić się tym czym możemy. Nie zdajemy sobie sprawy jak wiele osób ma ciężką sytuację finansową/materialną. Takie osoby zazwyczaj nie krzyczą głośno o pomoc, lecz chowają się w zaciszu swoich domów. Zawsze warto dzielić się nawet najmniejszym DOBREM. Jeśli ktoś chciałby dołączyć się do akcji, proszę o informację drogą e-mailową na adres: [email protected] – dodała Marta Mrzygłód.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia