R e k l a m a

Niepołomice. Policjanci zapobiegli próbie samobójczej 27-latka

-

Policjanci z Komisariatu Policji w Niepołomicach uratowali życie mężczyźnie w kryzysie. Dzięki ich szybkiej reakcji 27-latek nie targnął się na własne życie – został przewieziony do szpitala, gdzie udzielono mu specjalistycznej pomocy medycznej. Niespełna 3 tygodnie wcześniej ci sami policjanci uratowali życie 31 -latkowi, który również próbował odebrać sobie życie.

W minioną niedzielę (6 listopada) ok. godziny 17, policjanci z Komisariatu Policji w Niepołomicach interweniowali w sprawie zgłoszenia telefonicznego dotyczącego próby samobójczej w Niepołomicach. Funkcjonariusze mieli o tyle utrudnione zadanie, że nie posiadali ani danych mężczyzny ani adresu pod którym on przebywał. Policjanci bardzo szybko ustalili jednak wszystkie niezbędne dane i w obliczu zagrożenia życia i zdrowia natychmiast ruszyli pod ustalony adres.

Po wejściu do mieszkania, mundurowi zauważyli młodego mężczyznę, który szykował się właśnie do odebrania sobie życia. Niewiele brakowało, by doszło do tragedii. Policjanci zadbali o bezpieczeństwo 27-latka do czasu przyjazdu ratowników medycznych a następnie przekazali go pod ich opiekę.

Ci sami policjanci, kilka tygodni wcześniej, zapobiegli podobnej tragedii. 15 października w rejonie torów kolejowych odnaleźli 31 -latka, który usiłował popełnić samobójstwo.

Dzięki determinacji funkcjonariuszy, ich szybkiemu oraz zdecydowanemu działaniu, dwukrotnie udało się uratować ludzkie życie.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc