Uczestnicy WTZ Proszówki na turnusie w Bukowinie Tatrzańskiej

-

Drugi raz w tym roku uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Proszówkach wzięli udział w 14-dniowym turnusie rehabilitacyjnym. Tym razem ich celem była Bukowina Tatrzańska.

W okresie wakacyjnym podopieczni WTZ Proszówki wypoczywali w Darłówku dzięki środkom uzyskanym z aukcji prac wykonanych przez nich. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Ostatnio miejscem rewalidacji była Bukowina Tatrzańska, a konkretnie malowniczo położony ośrodek „Rysy” z widokiem na całą część polskich i słowackich szczytów w Tatrach.

Wyjazd był możliwy dzięki środkom przekazanym przez Fundację Ochrony Zdrowia Inwalidów w Warszawie. Przez cały czas pobytu korzystano z bogatej oferty zabiegów: hydroterapii, masaży, magnetoterapii, elektroterapii, światłoterapii i inhalacji. Oprócz zajęć na basenie każdy uczestnik skorzystał z 20 zabiegów indywidualnych.

Ośrodek zorganizował wiele wycieczek objazdowych (Zakopane, Trzy Korony, Zamek w Niedzicy, objazd po najciekawszych zakątkach Skalnego Podhala). Ponadto podopieczni spacerowali po szlakach i bawili się przy muzyce.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

czerwiec, 2023