R e k l a m a

🔸 Zakupy spożywcze przez internet. Jak działa aplikacja InPost Fresh?

Fot. Freepik.com

Firma InPost jest szeroko znana za sprawą maszyn Paczkomat®, dzięki którym wysyłanie i odbieranie paczek stało się bardzo szybkie i wygodne. Od niedawna InPost oferuje swoim klientom aplikację InPost Fresh, za pośrednictwem której mogą zrobić zakupy spożywcze i nie tylko. Jak działa aplikacja i co można dzięki niej kupić?

InPost Fresh – masa zalet zakupów spożywczych online

Kupowanie różnego rodzaju produktów przez internet to rozwiązanie, z którego korzysta już szerokie grono klientów. Zakupy online są powszechnie doceniane przede wszystkim za sprawą wygody, jaką dają. Nic więc dziwnego, że również branża spożywcza zdecydowała się na wejście do e-commerce. Przykładem jest aplikacja InPost Fresh, umożliwiająca zakupy spożywcze, a także zamawianie kosmetyków, środków czyszczących czy artykułów dla zwierząt prosto do domu lub urządzenia Paczkomat.

Możliwość zrobienia zakupów spożywczych online cieszy przede wszystkim zabiegane osoby. Nie muszą one planować wyjazdu do sklepu na przykład po pracy i spędzać tam długich godzin. Zamiast tego mogą wrócić do domu i na spokojnie skompletować swój wirtualny koszyk lub zrobić to w międzyczasie z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. To także świetna propozycja dla osób starszych, dla których dźwiganie ciężkich toreb jest szczególnie uciążliwe. Oprócz tego usługa może okazać się przydatna zwłaszcza w razie przeziębienia, gdy nie jest wskazane wychodzenie z domu.

Jak zacząć korzystać z aplikacji InPost Fresh?

Od rozpoczęcia zakupów w InPost Fresh użytkownika dzielą tylko dwa kroki – zainstalowanie aplikacji i rejestracja. Proces rejestracyjny polega na wpisaniu numeru telefonu, na który przyjdzie wiadomość z kodem weryfikacyjnym. Po wprowadzeniu kodu do aplikacji wszystko jest już gotowe, a klient może wybierać spośród tysięcy produktów. Użytkownik ma do dyspozycji dwie opcje – „w Twoim mieście” i „w całej Polsce”.

Pierwsza z nich jest dedykowana mieszkańcom wybranych miast, między innymi Warszawy, Łodzi, Krakowa i Katowic. W ramach tej usługi klienci mogą wybierać spośród produktów z asortymentu sklepów Carrefour oraz Makro, w tym na przykład produktów spożywczych, pieczywa, słodyczy czy napojów, a także kosmetyków czy akcesoriów do domu i ogrodu. W tym przypadku możliwy jest dowóz do domu. Za zamówienie klienci mogą zapłacić online, BLIK-iem lub bezpośrednio u kuriera InPost.

Natomiast opcja „w całej Polsce” to szereg produktów z różnych kategorii, między innymi „Produkty spożywcze” (napoje, przekąski, zdrowa żywność przetwory) „Porządki”, (środki do zmywania naczyń, prania czy prasowania), „Kosmetyki i higiena” (żele, mydła, szampony, akcesoria do golenia i depilacji) oraz „Dla dzieci” (mleka modyfikowane, pieluchy czy kosmetyki). Kurier może dowieźć klientowi zakupy zarówno do domu, jak i do wybranej maszyny Paczkomat, a przy zamówieniu za minimum 40 złotych usługa transportu jest darmowa.

Najnowsze materiały Partnerów