🔸 Dlaczego warto postawić na abonament w Orange?

Dobra oferta abonamentu telefonicznego to taka, w której płacisz możliwie jak najmniej, a przy tym możesz do woli rozmawiać i SMS-ować. Powinna też oferować jak najwięcej gigabajtów do wykorzystania. Wszystkie te warunki spełnia abonament w Orange – zarówno z telefonem, jak i bez urządzenia. Sprawdź, dlaczego warto wybrać ofertę właśnie tego operatora.

Czym się wyróżnia abonament w Orange?

Abonament w Orange to korzystna oferta – dla dotychczasowych klientów sieci, a także tych, którzy przenoszą numer od innego operatora albo chcą otrzymać zupełnie nowy. Za zamówienie abonamentu w Orange online otrzymujesz 1 miesiąc za 0 zł, a za przeniesienie numeru – kolejne bezpłatne 2 miesiące.

Co znajduje się w poszczególnych abonamentach?

  • Plan S – nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w kraju i w roamingu na terenie UE, możliwość skorzystania z sieci 5G oraz 30 GB internetu. Do tego darmowa CyberOchrona, czyli zwiększenie bezpieczeństwa smartfonu w razie cyberataków.
  • Plan M – nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w kraju i w roamingu na terenie UE, możliwość skorzystania z sieci 5G oraz 140 GB internetu przez 12 miesięcy, potem 70 GB. Po wykorzystaniu pakietu włącza się internet bez limitu GB z prędkością do 1 Mb/s. W pakiecie jest również darmowa CyberOchrona.
  • Plan L – nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w kraju i w roamingu na terenie UE, możliwość skorzystania z sieci 5G oraz 300 GB internetu przez 12 miesięcy, potem 150 GB. Po wykorzystaniu pakietu włącza się internet bez limitu GB z prędkością do 1 Mb/s. Plan L obejmuje również darmową CyberOchronę.

Orange – abonament z telefonem na święta

A gdyby tak połączyć nową umowę abonamentową z zamówieniem prezentów na święta dla najbliższych? Wybierając Plan M lub L, możesz dobrać zestaw z drugim smartfonem lub innym urządzeniem w prezencie za 1 zł. Przykładowe świąteczne zestawy to między innymi:

  • Samsung Galaxy A53 5G 128 GB + Samsung Galaxy A13 4/64 GB,
  • Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5 G 6/128 GB + Xiaomi Redmi 9A 32GB,
  • Samsung Galaxy Z Flip4 5G 128 GB + smartwatch Samsung Galaxy Watch4 44mm eSIM,
  • Realme C31 4/64 GB + realme C11 2021 2/32 GB.

Wszystkie urządzenia dostępne w ramach świątecznej promocji Orange znajdziesz na stronie: https://www.orange.pl/lp/promocje-abonament-komorkowy

Najnowsze materiały Partnerów