R e k l a m a

Futsal Ekstraklasa. Bartłomiej Piórkowski w BSF. Zespół wzmacnia atak przed rundą rewanżową

-

Do kadry BSF ABJ Powiat Bochnia dołącza w przerwie świąteczno-noworocznej Bartłomiej Piórkowski. Doświadczony 27-latek trafia do Bochni na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu z Piasta Gliwice, czyli aktualnego mistrza Polski. Stosowny kontrakt już został podpisany.

Doświadczony zawodnik o wzroście 190 cm gra na pozycji pivota (tej samej, co Minor Cabalceta). Gracz spędził kilka sezonów w ekipie silnego Constraktu Lubawa, a przed obecnym sezonem przeniósł się do mistrzowskiego Piasta Gliwice. Tam jednak, ze względu na ogromną konkurencję nie dostał wiele szans gry (wystąpił tylko w 5 spotkaniach, rundę zakończył bez gola).

– Cieszę się, że od następnej rundy będę reprezentować barwy BSF ABJ Powiat Bochnia. Na pewno dam z siebie sto procent i pomogę klubowi osiągać jak najlepsze wyniki – powiedział po podpisaniu kontraktu Bartłomiej Piórkowski.

Runda rewanżowa startuje 8 stycznia. BSF zagra wtedy na wyjeździe z Legią Warszawa.

Od stycznia wybrane mecze Futsal Ekstraklasy pokazywać będzie TVP Sport – transmitowane będą tzw. „mecze kolejki” rozgrywane w poniedziałki. Za tydzień będzie to starcie Dreman Opole Komprachcice – FC Reiter Toruń.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

luty, 2024