R e k l a m a

Wojciech Szafrański nie będzie dyrektorem szpitala. Nowy konkurs?

-

Wojciech Szafrański nie obejmie funkcji dyrektora Szpitala Powiatowego w Bochni. Funkcje dyrektora w dalszym ciągu pełni Jarosław Kycia.

Pod koniec marca Zarząd Powiatu w Bochni, po przeprowadzeniu procedury konkursowej, podjął decyzję o powierzeniu funkcji dyrektora szpitala Wojciechowi Szafrańskiemu.

Zmiana warty w bocheńskim szpitalu długo jednak nie mogła nastąpić. – W kwietniu pan Szafrański zwrócił się z prośbą o przesunięcie terminu objęcia tego stanowiska o miesiąc, co oznaczało, iż funkcję tę miał pełnić od czerwcawyjaśnia Katarzyna Kępa-Hamuda ze Starostwa Powiatowego w Bochni.

Ostatecznie jednak do podpisania umowy nie doszło.

– Pan Szafrański nie podpisał kontraktu zgodnie z wyznaczonym terminem, w związku z czym w dniu dzisiejszym Zarząd Powiatu podjął decyzję o nie nawiązywaniu współpracy. Funkcję dyrektora w dalszym ciągu pełni Pan Jarosław Kycia – dodaje K. Kępa-Hamuda.

Nieoficjalnie wiadomo, że zarząd nie był w tej sprawie jednomyślny.

Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu zostanie ogłoszony nowy konkurs. Nie wiadomo, czy weźmie w nim udział Jarosław Kycia, który wcześniej zapowiadał, że ma inne plany zawodowe.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc