Wojciech Szafrański nie będzie dyrektorem szpitala. Nowy konkurs?

-

Wojciech Szafrański nie obejmie funkcji dyrektora Szpitala Powiatowego w Bochni. Funkcje dyrektora w dalszym ciągu pełni Jarosław Kycia.

Pod koniec marca Zarząd Powiatu w Bochni, po przeprowadzeniu procedury konkursowej, podjął decyzję o powierzeniu funkcji dyrektora szpitala Wojciechowi Szafrańskiemu.

Zmiana warty w bocheńskim szpitalu długo jednak nie mogła nastąpić. – W kwietniu pan Szafrański zwrócił się z prośbą o przesunięcie terminu objęcia tego stanowiska o miesiąc, co oznaczało, iż funkcję tę miał pełnić od czerwcawyjaśnia Katarzyna Kępa-Hamuda ze Starostwa Powiatowego w Bochni.

Ostatecznie jednak do podpisania umowy nie doszło.

– Pan Szafrański nie podpisał kontraktu zgodnie z wyznaczonym terminem, w związku z czym w dniu dzisiejszym Zarząd Powiatu podjął decyzję o nie nawiązywaniu współpracy. Funkcję dyrektora w dalszym ciągu pełni Pan Jarosław Kycia – dodaje K. Kępa-Hamuda.

Nieoficjalnie wiadomo, że zarząd nie był w tej sprawie jednomyślny.

Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu zostanie ogłoszony nowy konkurs. Nie wiadomo, czy weźmie w nim udział Jarosław Kycia, który wcześniej zapowiadał, że ma inne plany zawodowe.

PODOBNE ARTYKUŁY

R e k l a m a

NAJNOWSZE

Bochnia. Policja zarekwirowała 8 automatów do gier

- Dzięki wspólnej akcji bocheńskich policjantów i funkcjonariuszy Małopolskiego Urzędu Celnego w Krakowie, walka z nielegalnym hazardem na terenie solnego grodu...

Ostrzeżenie: W niedzielę możliwe burze z gradem

W ostatnich dniach niespokojnie było na północy i zachodzie kraju, dziś gwałtowne zjawiska pogodowe zapowiadane są m.in. w Małopolsce i Podkarpaciu.

Drwinia. 300 tys. zł na walkę z komarami. Będą opryski z powietrza?

Plaga komarów w gminie Drwinia na północy powiatu bocheńskiego jest na tyle uciążliwa dla mieszkańców, że samorząd chce zabrać się za walkę...

Bochnia. IV Międzyszkolny Turniej Szaradziarski

14 czerwca 2019 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 odbył się IV Międzyszkolny Turniej Szaradziarski o Puchar Burmistrza Miasta Bochnia. Do...

Rząd wesprze samorządy borykające się z plagą komarów po majowych podtopieniach

Gminy, które ucierpiały podczas majowych podtopień, otrzymają kolejne wsparcie ze strony rządu. Pomoc będzie dotyczyła tych jednostek samorządu z Małopolski, Podkarpacia...

CO? GDZIE? KIEDY?

czerwiec, 2019

16cze16:0018:00Gra terenowa i akcja wymiany książek

Więcej wydarzeń
18,691FaniLubię
606ObserwującyObserwuj
X