R e k l a m a

Bochnia. Disco polo w twierdzy rocka. Mister R. wchodzi do gry!

-

– W związku z tym, że w naszym mieście, „Twierdzy Rocka”, nie powstaje muzyka taneczna, postawiłem sobie za cel zmienić to – ogłosił na Facebooku Mister R. Czy ma szansę na sukces? Dwa utwory już nagrał, ma też za sobą debiut sceniczny.

– Przy współpracy z doświadczonymi producentami, powstał projekt oparty na moich pomysłach, inspirowany tym co mi w duszy gra – wyjaśnia Radosław Węgrzyn. Na co dzień jest rzeczoznawcą majątkowym, prowadzi też pralnię chemiczną. Jak sam żartuje, „na stare lata” (46 l.) postanowił spełnić swoje marzenia.

Do swojego projektu podchodzi jednak ze zdrowym dystansem. – Zawsze lubiłem śpiewać. Niestety mój głos nie predysponuje mnie do bycia wokalistą rockowym, bardziej pasuje do muzyki tanecznej. No więc postanowiłem spróbować na tym polu.

– Disco polo to nie jest muzyka, której słucham na co dzień – przyznaje. I od razu wyjaśnia: – Słucha się jej w pewnych konkretnych okolicznościach, na imprezie, przy luźnej zabawie… Ja chcę, żeby ludzie dobrze się bawili, chcę im dawać radość! – uśmiecha się.

Mister R. ma już za sobą debiut sceniczny. Dwa tygodnie temu wystąpił na małej scenie podczas Dni Niepołomic, gdzie zaśpiewał cover „Żono moja” oraz dwa autorskie kawałki.

Do wpadającego w ucho utworu „Laska” wkrótce powstanie teledysk. W miniony wtorek w bocheńskiej restauracji „Sąsiedzka” kręcono zdjęcia do klipu, w którym wystąpią przyjaciele i znajomi Mister R.

W tę sobotę (8 czerwca) Mister R. wystąpi po raz drugi na scenie – zaśpiewa na pikniku w Połomiu Dużym. Ma zaprezentować kilka nowych utworów.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc