R e k l a m a

Podsumowanie realizacji projektu „Kreatywni – aktywni – twórczo zintegrowani”

-

Informowaliśmy w sierpniu o nowym projekcie Fundacji Auxilium: Kreatywni – aktywni – twórczo zintegrowani. Projekt realizowany był z myślą o osobach, które ze względu na dysfunkcje, mają utrudniony dostęp do kultury.

Przeprowadzono warsztaty artystyczne, lekcje edukacyjne w Muzeum Motyli oraz w Galerii Kowalsky. Uczestnicy chętnie brali udział w zaproponowanych działaniach. Dzięki bogatemu wachlarzowi narzędzi dostosowujących warsztaty oraz wizyty muzealne do odbioru dla osób z różnego rodzaju dysfunkcjami, udało się dotrzeć do szerokiego grona odbiorców i zrealizować program w całości.

Dostosowano przekaz dla osób głuchych, z dysfunkcją wzroku, z niepełnosprawnościami, w materiałach dla uczestników stosowano audiodeskrypcję, tłumaczenia na Polski Język Migowy, stosowano czytelne formy przekazu, ciekawe materiały plastyczne i interesujące tematy zajęć.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego,
pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Więcej na www.auxilium-fundacja.org.pl
Bochnianin.pl objął Patronat Medialny nad projektem.


Dostępność:

Grafika przedstawia plakat promujący projekt „Kreatywni Aktywni – Twórczo zintegrowani”. Na białym tle w górnej części plakatu granatowym fontem zapisano nazwę projektu. W środkowej części plakatu umieszczono grafikę dwóch łączących się dłoni wykonanych akwarelą wzorowaną na fresku Michała Anioła „Stworzenie Adama i Ewy”. Poniżej grafiki umieszczono program zajęć realizowanych w ramach projektu. W dolnej części plakatu umieszczono logotypy: organizatora, partnera, patrona medialnego oraz informację o dofinansowaniu.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia