R e k l a m a

Biblioteka. Spotkanie z cyklu „Bochniacy z pasją”: Kinga Magdoń – ZDJĘCIA

-

We wtorek w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bochni w ramach cyklu „Bochniacy z pasją” zorganizowano spotkanie z Kingą Magdoń.

Kinga Magdoń – twórczyni i założycielka Rerum. Architekt krajobrazu, plastyk, planista, florysta i szkoleniowiec. Ważne jest dla niej łączenie estetyki piękna z funkcjonalnością.

Pracownia Rerum – od tego się zaczęło, od autorskiej pracowni projektowej. Rerum powstała z kreatywnego myślenia, sentymentu do piękna, użyteczności i zmian. Kinga Magdoń miała dość nudnych, monotonnych przestrzeni. Założycielka pracowni chciała to zmienić. Pragnęła, abyśmy byli spełnionymi w swoim otoczeniu, które jest odzwierciedleniem naszej osobowości. Stąd pomysł stworzenia marki Rerum inaczej rzeczy, które nas inspirują, które nas otaczają, od plamy po kawie, po zachód słońca nad morzem.

Teraz prowadzi też Bawialnię – edukacyjne Rerum dla dzieci i nie tylko… . Odbywają się tam warsztaty, szklenia artystyczne, plastyczne, architektoniczne, animacyjne, motywacyjne dla dzieci i dorosłych. Od lat dużo podróżuje po Polsce i Europie, czerpie energię z otoczenia, widzi różnice, zmiany i postępy – moc możliwości, które wykorzystuje w swoich działaniach.

Na spotkaniu w Bibliotece można było poznać Kingę Magdoń od jeszcze innej strony, jako trenerkę mentalną, przedsiębiorczynię, pisarkę, autorkę podcastów, gdyż jest ona współautorką dwóch książek „Algorytm osobisty” i „#Sherwold czyli o sile kobiet w życiu i biznesie”.

Było to XVII spotkanie z cyklu „Bochniacy z pasją” w bocheńskiej Bibliotece. Podczas spotkania można było zakupić książki i zdobyć autograf współautorki.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia