Śmierć Grażyny Kuliszewskiej. Detektywi ujawniają nowe szczegóły

-

Wyniki sekcji zwłok Grażyny Kuliszewskiej nadal nie zostały podane do publicznej wiadomości. Tymczasem prywatna agencja detektywistyczna, która badała tajemnicze zaginięcie kobiety, opublikowała komunikat, w którym ujawnia nowe szczegóły dotyczące tej sprawy.

– Nasi detektywi dotarli do informacji, które mogą mieć kluczowe znaczenie – napisano w komunikacie umieszczonym na facebookowym profilu Detektyw Weremczuk & Wspólnicy. – Nieopodal domu, z którego miała wyjść Grażyna Kuliszewska odbywała się zakrapiana impreza. Uczestnikami byli m.in jej znajomi i jeden członek rodziny… Co najmniej jeden uczestnik imprezy pozostawał w wielomiesięcznym konflikcie ze zmarłą.

Agencja informuje również:

Wstępne wyniki sekcji mogą wskazywać na uderzenie tępym narzędziem lub uderzenie głową o tępą krawędź innego przedmiotu. Tego typu obrażenia mogą świadczyć o nieszczęśliwym wypadku bądź celowym działaniu”.

„Niezależnie od powyższego najbardziej istotną kwestią jest wyjaśnienie, czy w następstwie uderzenia w głowę Grażyna Kuliszewska zmarła, a jeśli nie, to czy została podjęta próba ratowania jej życia bądź działanie mające na celu pozbawienia jej życia (np duszenie).

Detektywi z Weremczuk&Wspólnicy zauważają, że w przypadku potwierdzenia się powyższych ustaleń, może okazać się, że za śmierć Grażyny Kuliszewskiej mogą odpowiedzieć co najmniej 3 osoby.

– Przypominamy, że zakończyliśmy nasze czynności detektywistyczne w terenie, a nasze dalsze działania planujemy po oficjalnym komunikacie prokuratury w sprawie szczegółowych wyników sekcji zwłok – zapowiedziano w komunikacie.

Mieszkanka Borzęcina (powiat brzeski) zaginęła w tajemniczych okolicznościach na początku stycznia. 28 lutego jej ciało znaleziono w rzece Uszwicy. Prowadząca śledztwo prokuratura zleciła bardzo szczegółowe badania, które mają pomóc w ustaleniu przyczyn zgonu i wyjaśnieniu czy i jak do jej śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Wyniki na razie pozostają nieznane.

PODOBNE ARTYKUŁY

R e k l a m a

NAJNOWSZE

Bochnia. Policja zarekwirowała 8 automatów do gier

- Dzięki wspólnej akcji bocheńskich policjantów i funkcjonariuszy Małopolskiego Urzędu Celnego w Krakowie, walka z nielegalnym hazardem na terenie solnego grodu...

Ostrzeżenie: W niedzielę możliwe burze z gradem

W ostatnich dniach niespokojnie było na północy i zachodzie kraju, dziś gwałtowne zjawiska pogodowe zapowiadane są m.in. w Małopolsce i Podkarpaciu.

Drwinia. 300 tys. zł na walkę z komarami. Będą opryski z powietrza?

Plaga komarów w gminie Drwinia na północy powiatu bocheńskiego jest na tyle uciążliwa dla mieszkańców, że samorząd chce zabrać się za walkę...

Bochnia. IV Międzyszkolny Turniej Szaradziarski

14 czerwca 2019 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 odbył się IV Międzyszkolny Turniej Szaradziarski o Puchar Burmistrza Miasta Bochnia. Do...

Rząd wesprze samorządy borykające się z plagą komarów po majowych podtopieniach

Gminy, które ucierpiały podczas majowych podtopień, otrzymają kolejne wsparcie ze strony rządu. Pomoc będzie dotyczyła tych jednostek samorządu z Małopolski, Podkarpacia...

CO? GDZIE? KIEDY?

czerwiec, 2019

16cze16:0018:00Gra terenowa i akcja wymiany książek

Więcej wydarzeń
18,691FaniLubię
606ObserwującyObserwuj
X