R e k l a m a

Niepołomice. Złodziej paliwa wpadł podczas kontroli drogowej

-

Niepołomiccy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem Renault Master. Podczas kontroli pojazdu, funkcjonariusze ujawnili kanistry po benzynie oraz ręczną pompę do spuszczania paliwa. 22-letni mieszkaniec Krakowa przyznał się do kradzieży oraz kradzieży z włamaniem do pojazdów z terenu gminy Niepołomice, skąd kradł olej napędowy.

  25 stycznia około godziny 20:30 policjanci Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego w Niepołomicach zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Renault Master. W trakcie czynności wyszło na jaw, że siedzący za kierownicą, 22- letni mieszkaniec Krakowa miał cofnięte uprawnienia do kierowania.

  Policjanci postanowili skontrolować pojazd pod kątem przewożonych rzeczy. W tylnej części samochodu natrafili na puste kanistry po paliwie oraz ręczną pompę do spuszczania paliwa.

  W trakcie trwania kontroli, 22 -letni mężczyzna przyznał się do dwóch kradzieży z włamaniem do zaparkowanych pojazdów ciężarowych oraz koparek, z których ukradł olej napędowy oraz do kradzieży oleju napędowego.

  22-latek usłyszał łącznie 4 zarzuty. Trzy z nich dotyczyły kradzieży z włamaniem oraz kradzieży oleju napędowego w ilości 1000 litów o wartości blisko 8 tys. zł, a ostatni zarzut dotyczył niestosowania się do decyzji  o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami silnikowymi. Podejrzanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

  PODOBNE ARTYKUŁY

  Artykuły promocyjne

  Ogłoszenia