R e k l a m a

Bochnia na antenie TVP Sport. Czy BSF wreszcie przełamie niemoc?

-

W poniedziałek wieczorem w Futsal Ekstraklasie mecz kolejki, w którym zmierzą się BSF ABJ Powiat Bochnia i Jagiellonia Białystok. Mecz rozgrywany w hali widowiskowo-sportowej będzie na żywo transmitowany na antenie TVP Sport.

Zespół z Bochni po świetnym początku sezonu dostał zadyszki i na ligowe zwycięstwo czeka już prawie 3 miesiące. Drużyna nie gra źle, stwarza sobie okazje bramkowe, ale brakuje jej skuteczności, którą dotąd wykazywali się rywale.

W poniedziałek BSF zmierzy się z sąsiadem w tabeli (9. i 10. miejsce). Oba zespoły liczą, że na końcu sezonu załapią się do ósemki grającej w play-off. W rundzie jesiennej ich bezpośredni pojedynek pozostał nierozstrzygnięty – w Białymstoku był remis 3:3.

W Bochni mecz będzie historycznym wydarzeniem, bo po raz pierwszy sportowy pojedynek transmitowany będzie na żywo przez TVP Sport. Stacja pokazuje Futsal Ekstraklasę od rundy wiosennej – przebieg meczu prezentowany jest z kilku kamer, z profesjonalnym komentarzem, a realizatorzy wyłapują reakcje zawodników, trenerów i publiczności. Zawodnicy grają na specjalnie rozłożonej macie, która pozwala uczytelnić dla widzów wydarzenia na boisku.

Początek meczu o godz. 18:15. Bilety (10 zł) do nabycia on-line TUTAJ.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia