R e k l a m a

Futsal. Ponad 83 tys. widzów transmisji meczu w Bochni

-

W momencie największej oglądalności (tzw. peak-u) transmisję meczu BSF ABJ Powiat Bochnia z Jagiellonią Białystok oglądało na żywo za pośrednictwem TVP Sport 83,7 tys. widzów – wynika z danych przekazanych przez Pawła Mrozkowiaka, prezesa spółki Futsal Ekstraklasa.

Oglądalność całego meczu wyniosła ponad 41 tys. widzów, ale ta liczba rosła wraz z upływem czasu i rozwojem sytuacji na boisku, gdy do widowni dołączały kolejne osoby – w szczytowym momencie emocjonujące spotkanie rozgrywane na parkiecie w Bochni oglądało jednocześnie ponad 83 tysiące osób!

To co prawda o połowę mniej niż rekordowy (jak na razie) mecz z poprzedniej kolejki, ale wtedy TVP transmitowała starcie dwóch uznanych marek – Legii Warszawa i Widzewa Łódź. Dla debiutującego w Futsal Ekstraklasie BSF wynik oglądalności wydaje się więcej niż przyzwoity, nie mówiąc o tym, że przecież jeszcze nigdy w historii żadne sportowe wydarzenie w Bochni nie miało takiej, ani w ogóle w jakikolwiek sposób porównywalnej, widowni.

Za dwa tygodnie BSF znów pojawi się na antenie TVP Sport. Tym razem w meczu wyjazdowym, w Chorzowie, gdzie zmierzy się z miejscowym Clearexem. Spotkanie zaplanowane jest na 13 lutego (poniedziałek), początek o godz. 18:15.

Stacja TVP Sport pokazuje Futsal Ekstraklasę od rundy rewanżowej. Umowa została podpisana do końca przyszłego sezonu. Zobacz: Mecze Futsal Ekstraklasy będą transmitowane w TVP Sport

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia