Jak zginęła Grażyna Kuliszewska? Prokuratura nie komentuje doniesień detektywa

-

W poniedziałek prywatny detektyw Bartosz Weremczuk opublikował w internecie komunikat, w którym ujawnił nowe szczegóły dotyczące śmierci Grażyny Kuliszewskiej. Według niego w sprawę mogą być zamieszane nawet trzy osoby. Prokuratura nie komentuje tych doniesień.

– Wstępne wyniki sekcji mogą wskazywać na uderzenie tępym narzędziem lub uderzenie głową o tępą krawędź – napisał detektyw. Zwrócił uwagę, że tego typu obrażenia mogą świadczyć o nieszczęśliwym wypadku bądź celowym działaniu.

Bartosz Weremczuk poinformował również: – Nieopodal domu, z którego miała wyjść Grażyna Kuliszewska odbywała się zakrapiana impreza. Uczestnikami byli m.in jej znajomi i jeden członek rodziny… Co najmniej jeden uczestnik imprezy pozostawał w wielomiesięcznym konflikcie ze zmarłą.

Więcej na ten temat – TUTAJ.

Prokuratura: Sprawdzamy różne hipotezy

Doniesień detektywa nie chce komentować tarnowska prokuratura. Na łamach „Gazety Wyborczej” prok. Mieczysław Sienicki, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Tarnowie, wyjaśnił tylko: – Nie odnosimy się do wypowiedzi innych osób. To nie oznacza, że ich nie monitorujemy.

Jak poinformował rzecznik, „organy ścigania pracują, przesłuchano kilkadziesiąt osób, a prokuratura zgłosiła się także do strony brytyjskiej o przeprowadzenie pewnych czynności”. Podkreślił, że sprawdzane są różne hipotezy.

34-letnia mieszkanka Borzęcina (powiat brzeski) zaginęła w tajemniczych okolicznościach na początku stycznia. 28 lutego jej ciało znaleziono w rzece Uszwicy. Po sekcji zwłok zlecono bardzo szczegółowe badania pobranych próbek, trwają one już ponad 3 miesiące. Wyniki na razie pozostają nieznane.

PODOBNE ARTYKUŁY

R e k l a m a

NAJNOWSZE

Bochnia. Policja zarekwirowała 8 automatów do gier

- Dzięki wspólnej akcji bocheńskich policjantów i funkcjonariuszy Małopolskiego Urzędu Celnego w Krakowie, walka z nielegalnym hazardem na terenie solnego grodu...

Ostrzeżenie: W niedzielę możliwe burze z gradem

W ostatnich dniach niespokojnie było na północy i zachodzie kraju, dziś gwałtowne zjawiska pogodowe zapowiadane są m.in. w Małopolsce i Podkarpaciu.

Drwinia. 300 tys. zł na walkę z komarami. Będą opryski z powietrza?

Plaga komarów w gminie Drwinia na północy powiatu bocheńskiego jest na tyle uciążliwa dla mieszkańców, że samorząd chce zabrać się za walkę...

Bochnia. IV Międzyszkolny Turniej Szaradziarski

14 czerwca 2019 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 odbył się IV Międzyszkolny Turniej Szaradziarski o Puchar Burmistrza Miasta Bochnia. Do...

Rząd wesprze samorządy borykające się z plagą komarów po majowych podtopieniach

Gminy, które ucierpiały podczas majowych podtopień, otrzymają kolejne wsparcie ze strony rządu. Pomoc będzie dotyczyła tych jednostek samorządu z Małopolski, Podkarpacia...

CO? GDZIE? KIEDY?

czerwiec, 2019

16cze16:0018:00Gra terenowa i akcja wymiany książek

Więcej wydarzeń
18,691FaniLubię
606ObserwującyObserwuj
X