R e k l a m a

Biblioteka. We wtorek wieczór autorski Justyny Marii Mączki

-

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni zaprasza na wieczór autorski Justyny Marii Mączki i promocję jej drugiego tomiku wierszy „Myśli powoje” – we wtorek 7 lutego o godz. 17:30 w sali klubu Biblioteki, ul. Mickiewicza 5. Spotkanie poprowadzi Marcin Urban, oprawa muzyczna: Jarosław Gut i Ryszard Rataj.

Justyna Maria Mączka pochodzi z Uścia Solnego. Jest osobą obdarzoną wieloma talentami, ma szereg zainteresowań. To wolny „duch”, który nie znosi pozerstwa, owijania w bawełnę i nihilizmu, kocha muzykę, dobro i serdeczność. Docenia rzeczy proste, piękno natury i zwierzęta. Rysuje, maluje, jest plastycznym samoukiem. Ostatnio podjęła kolejne wyzwanie – zilustrowała książkę – jej rysunki można podziwiać w tomiku Zbigniewa Pikuły „Limbajki czyli wiersze i limeryki dla dzieci”.

Wszystkie jej pasje znajdują swój wydźwięk w wierszach. Pisze niemal od dziecka, początkowo do szuflady. W 2020 roku wydała debiutancki tomik wierszy „Skrzydła moje rozwinę”, który promowała w listopadzie 2021 roku w Filii Nr 1 Biblioteki. Promocji towarzyszyło otwarcie wystawy prac plastycznych autorki.

Podczas wieczoru poetyckiego w Bibliotece Justyna Mączka zaprezentuje utwory ze swojego najnowszego tomiku „Myśli powoje”, wydanego w grudniu ubiegłego roku. Będzie można również nabyć tomiki wierszy oraz uzyskać dedykację autorki.

Wstęp wolny.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia