R e k l a m a

W weekend XXII Międzynarodowy Turniej Judo w Kopalni Soli Bochnia

-

W weekend 15-16 czerwca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni oraz Towarzystwo Sportowe MOSiR Bochnia zapraszają na XXII Międzynarodowy Turniej Judo w Kopalni Soli Bochnia.

Udział w tegorocznym turnieju potwierdzili młodzi judocy z 10 państw: Austrii, Chorwacji, Czech, Litwy, Niemiec, Słowacji, Słowenii, Ukrainy, Węgier i oczywiście Polski.

Zapraszamy na Turniej, który od ponad 20 lat gromadzi w Bochni reprezentantów kilkudziesięciu klubów judo z całej Europy – mówi Sabina Bajda, dyrektor MOSiR Bochnia i wiceprezes Krakowskiego Okręgowego Związku Judo. – Jesteśmy postrzegani jako organizatorzy zawodów, które stoją na bardzo wysokim poziomie sportowym, a odbywają się w nietypowej scenerii jaką jest kopalnia soli. To jedyne takie miejsce na świecie, gdzie przeprowadzany jest turniej judo. Oczywiście za każdym razem jego organizacja jest dla nas ogromnym przedsięwzięciem. Mamy jednak nadzieję, że przy pomocy naszych partnerów i wolontariuszy również tym razem podołamy temu wyzwaniu.

Zapraszamy kibiców do dopingowania zawodników. W sobotę zawody rozpoczynamy od walk drużynowych. Zachęcamy do odwiedzenia kopalni w tak nietypowych okolicznościach. Tym bardziej, że proponujemy bardzo korzystne ceny biletów dla kibiców na zjazd do kopalni – mówią organizatorzy.

Program:

sobota (15 czerwca)

godz. 13.00 – uroczyste rozpoczęcie zawodów
godz. 13.30 – walki judo
ok. godz. 19.30 – dekoracja zwycięzców

niedziela (16 czerwca)

godz. 11.00 – rozpoczęcie walk
ok. godz. 15.00 – zakończenie zawodów

Zjazdy do kopalni dla kibiców szybem Campi przy ul. Campi 15:

  • w sobotę w godz. 12.00-18.00
  • w niedzielę w godz. 10.30-13.00

Cena biletów 25 zł, dzieci do lat 5 bezpłatnie.

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, Powiatu Bocheńskiego i Gminy Miasta Bochnia. Zadaniu partneruje kilkanaście firm.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia