Koszykówka. Udany rewanż i kolejne wysokie zwycięstwo bochnianek! – ZDJĘCIA, WIDEO

-

W sobotnim meczu Contimax MOSiR Bochnia pewnie i wysoko pokonał u siebie zespół Isands Wichoś Jelenia Góra 90:54. W ten sposób bochnianki zrewanżowały się rywalkom za porażkę z rundy jesiennej.

Gospodynie świetnie weszły w mecz i już w pierwszej kwarcie wypracowały przewagę, która ustawiła grę na kolejne minuty. Przewaga stale się powiększała, przez co mecz pozbawiony był emocji – kibice mieli za to okazję zobaczyć sporo ładnych zespołowych akcji podopiecznych Małgorzaty Misiuk.

Najwięcej punktów dla Contimax MOSiR rzuciły Małgorzata Zuchora (20 pkt w tym 4/6 trójek) oraz Anna Krawiec (18 pkt i 9 zbiórek).

W trzeciej kwarcie pechowej kontuzji kolana doznała zawodniczka zespołu gości – Celina Kwietoń.

Contimax MOSIR Bochnia – Isands Wichoś Jelenia Góra 90-54
(29-10, 26-14, 24-14, 11-16)

Punkty dla Bochni: Małgorzata Zuchora 20, Anna Krawiec 18, Magdalena Szkop 11, Anita Plucińska 10, Gabriela Rak 9, Monika Malinowska 6, Alicja Grabska 6, Nikola Więcek 5, Katarzyna Mroczek 3, Katarzyna Kocaj 2, Julia Fortuna 0, Natalia Lipińska 0.

Punkty dla Jeleniej Góry: Lipniacka 14, Szloser 11, Lorenz 10, Śmigaj 6, Feja 5, Pawlukiewicz 4, Najmrodzka 2, Sadlik 2.