R e k l a m a

W czwartek w Bochni PROLOG 3. Małopolskiego Festiwalu Podróżniczego. Gościem specjalnym Przemek Kossakowski

-

W czwartek 16 marca rozpocznie się w Bochni 3. edycja Małopolskiego Festiwalu Podróżniczego 50°N. Festiwal realizowany będzie również w Wieliczce, a te dwa miasta połączy swego rodzaju podróżniczy „solny most”.

Na sam początek Festiwalu 50°N i Prologu wydarzenia w Bochni odbędzie się Wielka Lekcja Geografii, w której w czwartkowe przedpołudnie wezmą udział uczniowie bocheńskich szkół. Zaproszeni goście opowiedzą o swoich podróżach i podzielą się ciekawostkami o ludziach, miejscach i kulturach z różnych zakątków świata.

Tego samego dnia wieczorem, w Kinie Regis odbędzie się spotkanie z gościem specjalnym – Przemkiem Kossakowskim, podróżnikiem, dziennikarzem i osobowością znaną z wielu formatów telewizyjnych. Temat jego opowieści do samego końca pozostanie tajemnicą. To publiczność demokratycznie dokona wyboru spośród przedstawionych przez niego propozycji. Na spotkanie obowiązują bezpłatne wejściówki, które można odebrać w Centrum Informacji Turystycznej.

PROLOG w Bochni rozpocznie 3. Festiwal 50°N, który w kolejnych dniach będzie odbywał się w Wieliczce. To tu przez cały weekend (17-19.03) w Mediatece – Bibliotece Miejskiej odbywać się będą wydarzenia festiwalowe. Na scenie wystąpią m.in. Krzysztof Wielicki, Piotr Strzeżysz, Kamila Kielar, Małgorzata Szumska, Dagmara Bożek, czy Łukasz Kocewiak i Jan Krzeptowski-Sabała.

Tegoroczna edycja Małopolskiego Festiwalu Podróżniczego 50°N została objęta Patronatem Honorowym przez Marszałka Województwa Małopolskiego – Witolda Kozłowskiego, a także Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka – Artura Kozioła oraz Burmistrza Miasta Bochnia – Stefana Kolawińskiego.

Partnerem Głównym Festiwalu 50°N jest Województwo Małopolskie, Partnerami Organizacyjnymi zaś – Wieliczka i Bochnia. Partnerem Złotym Festiwalu są Auto Group Luzar z Wieliczki, Hiszpania oraz Gran Canaria. Partnerami imprezy są także Power Canvas, Bezdroża oraz Volkswagen Bank.

Więcej informacji można znaleźć na fanpage’u imprezy w portalu Facebook (link TUTAJ) oraz na stronie internetowej www.50n.pl.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia