R e k l a m a

Piłka ręczna: Niespodziewana porażka MOSiR Bochnia w Mielcu

-

W niedzielę 2 kwietnia szczypiorniści Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrali w ramach 23 kolejki II ligi piłki ręcznej mężczyzn wyjazdowy mecz z zespołem SPR Stal Mielec.

Wydawało się, że byliśmy faworytami
– Wydawało się, że byliśmy faworytami tego spotkania, przynajmniej tak wynikało z tabeli – mówi Ryszard Tabor, trener bochnian. – Przegrana była naszą winą, ponieważ nasza gra była zła. Byliśmy słabo dysponowani w ataku pozycyjnym, graliśmy zbyt indywidualnie. Rzutów było oddanych wiele z pozycji nieprzygotowanych lub były nieskuteczne, jak była dobra pozycja rzutowa. W obronie też nie popisywaliśmy się i to przyniosło przykrą porażkę. Na wyróżnienie zasługiwał Michał Rogusz, który z konieczności debiutował jako bramkarz.

Wymarzone, wyczekane
Wymarzone, wyczekane, wywalczone, wytęsknione, upragnione zwycięstwo – tak podsumowali mecz gospodarze spotkania. – Po wyrównanym meczu pokonujemy MOSiR Bochnię i odnosimy pierwsze zwycięstwo w tym sezonie – cieszyli się we wpisie na swoim profilu facebookowym.

SPR Stal Mielec – MOSiR Bochnia 37:33 (16:16)

Skład i bramki MOSiR Bochnia: Bartosz Szpisak 10, Piotr Kalinka 5,  Kamil Mrozik 4, Hubert Pamuła 4, Bartosz Batko 3, Bartosz Kołodziej 3,  Mateusz Szewczyk 2,  Dominik Nora 1, Pabian Oskar 1, Karol Cichoń, Karol Kasprzyk, Bartosz Kokoszka, Michał Rogusz.
Trener Ryszard Tabor, kierownik drużyny Maciej Haber, trener odnowy biologicznej Maciej Hamuda.

Skład i bramki Stal Mielec: Filip Draguła 9, Paweł Król 8, Paweł Dzierga 5, Filip Straż 5, Kacper Rybicki 4, Piotr Mikielewicz 2, Jakub Paleń 2, Tomasz Polechoński 2,  Adrian Czajkowski, Karol Nycek, Paweł Styczeń, Jakub Tara.
Trener Tomasz Sondej.

Wyniki pozostałych spotkań grupy 4 w 23 kolejce:
HLB Tęźnia Busko-Zdrój – UKS SMS Wybicki Kielce25:32 (14:12)
SPR Grunwald Ruda Śląska – KS VIVE II Kielce 37:31 (21:15)
SUMKS Jedynka Myślenice – UKS 31 Rokitnica Zabrze 26:28 (11:15)
SMS ZPRP III Kielce – Hutnik Kraków 40:24 (19:12)
AZS AGH Kraków – MKS Ustroń mecz przełożony na 6 kwietnia
SPR Górnik Zabrze pauzował

10 miejsce w tabeli
Po 21 meczach z 18 punktami MOSiR Bochnia zajmuje 10 miejsce w tabeli.

Klasyfikacja strzelców
Bartosz Szpisak po 20 meczach ze 174 bramkami plasuje się na 2 miejscu w klasyfikacji strzelców. W pierwszej dwudziestce, na 16 miejscu po 13 meczach z 83 bramkami  znajduje się Maciej Grech.

Następny mecz po świętach
Kolejka 24 planowana jest na weekend po świętach wielkanocnych. W tym czasie bochnianie gościć będą drużynę SPR Grunwald z Rudy Śląskiej. Szczegóły wkrótce.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia