Zespół ŁZY zagra w Żegocinie. W niedzielę wielka impreza charytatywna „Gramy dla Zuzi”

-

Stowarzyszenie Żegocina OdNowa i Wójt Gminy Żegocina serdecznie zapraszają na akcje charytatywną Gramy dla Zuzi, która odbędzie się w najbliższą niedzielę 30 kwietnia w Żegocinie. Impreza ma na celu pomoc w leczeniu małej Zuzi.

Akcja charytatywna „Gramy dla ZUZI” to kontynuacja wcześniejszych imprez charytatywnych organizowanych spontanicznie przez mieszkańców. W trzech dotychczasowych edycjach organizatorom udało się zebrać już prawie pół miliona złotych na pomoc dzieciom z Żegociny. Tym razem akcja jest skierowana na pomoc w leczeniu i rehabilitacji 4-letniej Zuzi Tarkowskiej, która od urodzenia zmaga się z chorobą genetyczną.

Organizatorzy akcji „Gramy dla”, Stowarzyszenie Żegocina OdNowa, jak co roku zadbali o szereg atrakcji. Impreza została podzielona na dwie części. Pierwsza, od godziny 9 do 16 to Rally TAXI – dla fanów motoryzacji, potem rozpocznie się finał akcji, a na scenie pojawią się muzycy, m.in. Kapela CIUPAGA i zespół ŁZY

RALLY TAXI

Rally TAXI – to impreza dla fanów motoryzacji i miłośników adrenaliny. Będzie możliwość przejazdów na prawym fotelu z najlepszymi kierowcami rajdowymi po 2 kilometrowym zamkniętym odcinku asfaltowo-szutrowym. To kolejna edycja tej imprezy współtowarzyszącej, która okazała się strzałem w dziesiątkę i ściąga do Żegociny tłumy gości. Na starcie tegorocznego Rally znajdą się m.in. Kacper Wróblewski, Mery Czepiel, Grzegorz Olchawski, Tomasz Zieliński, Zbyszek Kotarba i Bartek Bębenek. W przerwach pomiędzy przejazdami odbędą się efektowne pokazy driftu przygotowane przez Git Familia Drift oraz Grzegorza Marcisza. Przez cały dzień będzie możliwość przejazdów buggy i quadami razem z kierowcami z AR Moto Bochnia i grupy ATV z Limanowej. Ponadto będzie możliwość wylicytowania gadżetów motoryzacyjnych, usług i voucherów. Organizatorem Rally TAXI jest Automobilklub Krakowski. 

Tak było rok temu: https://bochnianin.pl/53173/tak-bylo-na-rallytaxi-podczas-akcji-w-zegocinie-wideo/

FINAŁ AKCJI

Główna część akcji Gramy dla ZUZI to oczywiście koncerty, które rozpoczną się od godziny 16.30. Na scenie wystąpi wokalista Piotr Konieczny, po nim Kapela Góralska Ciupaga – laureaci Mam Talent oraz gwiazda wieczoru – zespół ŁZY. Na koniec wystąpią DJ z efektownym Prisoners SHOW i pokazem światła przygotowanym przez EventLight.

Ponadto będzie można wziąć udział w wielkiej loterii fantowej z cennymi nagrodami – m.in. telewizor 50’’ i sprzęt RTV. O 18:30 na scenie odbędą się licytacje, gdzie wylicytować będzie można m.in. koszulkę reprezentacji Polski z podpisami m.in. Lewandowskiego, koszulkę Wisły z autografem Błaszczykowskiego, karnety na cały sezon zimowy na LaskowaSKI, obrazy i wiele innych wartościowych przedmiotów i usług. W Centrum Kultury odbędzie się kiermasz książek, pokazy pierwszej pomocy, a cały dzień otwarta będzie strefa gastronomiczna. Organizatorzy przygotowali też coś dla najmłodszych – wielkie miasteczko dla dzieci, z dmuchanymi zamkami, animacjami dla dzieci i pokazami robotów.


Sponsorem strategicznym akcji jest firma ASTOR.
Bochnianin jest patronem medialnym akcji. 

Więcej informacji o akcji znajdziecie na Facebooku: https://www.facebook.com/profile.php?id=100080968681970

Zuzi można też pomóc wpłacając pieniądze na konto:

Stowarzyszenie Żegocina Odnowa
32 8589 0006 0030 0780 1889 0001

z dopiskiem: „Darowizna na pomoc dla Zuzanny Tarkowskiej” 

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

czerwiec, 2023