R e k l a m a

Niepołomice. Ruszyły zapisy na XV Bieg w pogoni za żubrem

-

Na niedzielę 25 czerwca zaplanowano XV Bieg w pogoni za żubrem. Jak co roku, można wybrać dystans na 8 km lub na 15 km. Do 29 maja obowiązuje najniższy próg opłaty startowej.

Dla zwycięzców biegu przewidziano nagrody finansowe. Można też potraktować imprezę jako przyjemny, aktywny wypoczynek na łonie natury i przebiec wybrany dystans powoli, bardziej rekreacyjnie.

Aby zapewnić rozrywkę całym rodzinom, przed biegiem głównym w zawodach dla dzieci zmierzą się najmłodsi biegacze. Udział w tych biegach będzie bezpłatny, a odbędą się one obok Zamku Królewskiego. Dzieci otrzymają medale, a zwycięzcy swych kategorii również dyplomy. Więcej informacji o biegu dla dzieci znajduje się w regulaminie zawodów – link TUTAJ.

Oba biegi – na 8 i na 15 km – mają start i metę przy Zamku Królewskim w Niepołomicach. Start odbędzie się o godz. 12:00. Trasa prowadzi ulicami miasta, leśnymi ścieżkami szutrowo-asfaltowymi w Puszczy Niepołomickiej oraz drogą asfaltową wzdłuż puszczy.

Link do zapisów TUTAJ.

Opłaty startowe wynoszą od 60 zł do 120 zł w zależności od dystansu i terminu wniesienia opłaty. Limit uczestników ustalono na 999 osób.

Organizatorem biegu jest Fundacja Vena-Sport. Partnerzy i sponsorzy: Krakowski Klub Biegacza Dystans, Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia