R e k l a m a

400 nowych miejsc pracy w Niepołomicach

-

Nowy oddział firmy Sistema Poland, zlokalizowany w Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej, utworzył właśnie kolejne miejsca pracy i zamierza zatrudnić 400 osób.

Firma, będąca częścią włoskiej grupy BCUBE, eksperta z zakresu logistyki kontraktowej oraz zarządzania łańcuchem dostaw, jest obecna w Polsce od 1995 roku. Aktualnie organizacja, która jest największym dostawcą usług dla branży automotive w Polsce, poszukuje kolejnych 400 pracowników na stanowiska operatorów wózków widłowych, magazynierów oraz kierowców z prawem jazdy kategorii B.

– Nie zamyka się jednak na osoby bez doświadczenia. Kandydatom i kandydatkom nieposiadającym odpowiednich uprawień na wózki widłowe lub pragnącym podnieść swoje kwalifikacje, pracodawca zapewnia bezpłatne kursy, a także szkolenia – informuje w komunikacie firma Manpower, będąca partnerem rekrutacyjnym Sistema Poland.

Organizacja oferuje bezpłatny transport do fabryki z okolicznych miejscowości. Aktualnie jest to Kraków, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kłaj, Kazimierza Wielka, Proszowice, Wieliczka, Niepołomice, jednak firma planuje rozszerzenie listy przystanków. Osoby chętnie do pracy, poza podstawowym wynagrodzeniem mogą liczyć również na dodatki pozapłacowe oraz pakiet benefitów.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc