R e k l a m a

Bartosz Arłukowicz (KO) w Brzesku: „Sklepy padły. Przy rynku 11 lokali do wynajęcia” – WIDEO

-

W poniedziałek do Małopolski zjechali parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej, a we wszystkich powiatach organizowano spotkania z mieszkańcami. Tak było w Bochni (zobacz TUTAJ), ale również w sąsiednim powiecie brzeskim – tam zjawili się m.in. Małgorzata Kidawa-Błońska oraz Bartosz Arłukowicz.

Parlamentarzyści wczorajsze spotkania na terenie powiatu brzeskiego relacjonowali w mediach społecznościowych. Jak wynika z wpisów, spotkali się m.in. z wędkarzami w okolicach Szczurowej, a także seniorami oraz lokalnymi samorządowcami w Brzesku. Wieczorem odbyło się otwarte spotkanie z mieszkańcami.

Dodatkowo europoseł Bartosz Arłukowicz opublikował krótkie wideo nakręcone w centrum miasta:

– Jestem teraz na maleńkim, urokliwym ryneczku w Brzesku, w którym wydarzyło się coś ważnego w ostatnich miesiącach… – mówi na nagraniu Bartosz Arłukowicz, po czym idąc wzdłuż kamienic pokazuje kolejne witryny pustych lokali oferowanych do wynajęcia.

– Tu wszędzie były sklepiki, tu wszędzie były restauracyjki, była też cukiernia… Ja pytałem ludzi tutaj: czemu te sklepiki padły? Nie wytrzymali – podwyżek prądu, cen gazu, czynszu… Po prostu te sklepy padły. I na tym niewielkim brzeskim ryneczku, mamy 11 lokali do wynajęcia. To pokazuje realną rzeczywistość ludzi tutaj, w niewielkim mieście, w województwie małopolskim – podsumowuje na nagraniu Bartosz Arłukowicz.

Otwarte spotkanie z mieszkańcami odbyło się w auli w budynku Cechu Rzemieślników oraz Małych i Średnich Przedsiębiorców w Brzesku, a gośćmi były Małgorzata Kidawa-Błońska i Anna Wojciechowska oraz Marek Krząkała i Bartosz Arłukowicz.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia