Bocheńscy judocy w Wolbromiu: 19 medali i drużynowa wygrana

-

W niedzielę młodzi judocy sekcji MOSiR Bochnia, wspierani przez trenera Sebastiana Serwińskiego, wystartowali w Mistrzostwach Miasta i Gminy Wolbrom, zawodach z cyklu Wolbromskiej Ligi Judo. Inna grupa judoków, pod opieką dyrektor Sabiny Bajdy, wywalczyła 1. miejsce drużynowo w Wolbromskim Turnieju Dzieci w Judo.

W pierwszych zawodach, organizowanych przez Ukemi Judo Wolbrom, wystartowało ponad 120 zawodników z ośmiu klubów, którzy rywalizowali na czterech matach, w trzech grupach wiekowych.

Poniżej wyniki bocheńskich judoków, którzy w sumie zdobyli 5 złotych, 5 srebrnych i 3 brązowe medale.