R e k l a m a

Gdów. 62-latek ugodził kolegę nożem

-

43-letni mężczyzna został ugodzony nożem przez swojego 62-letniego kolegę, który po zdarzeniu uciekł. Ranny trafił do szpitala, a sprawca został zatrzymany następnego dnia.

W piątek 26 maja około godziny 24:00 oficer dyżurny Komisariatu Policji w Gdowie otrzymał zgłoszenie, że  w jednym z baraków na terenie miejscowości doszło do ugodzenia nożem 43-letniego mężczyzny. Natychmiast na miejsce zadysponowano patrol funkcjonariuszy, skierowano tam również grupę dochodzeniowo-śledczą.

Funkcjonariusze ustalili, że w baraku kilka osób spożywało alkohol, a w pewnym momencie dołączył do nich 62-letni mieszkaniec gminy Gdów, który trzymając w ręku nóż, zaczął grozić 43 latkowi pozbawieniem życia po czym ugodził go nożem w udo. Sprawca uciekł, natomiast pokrzywdzony udał się na sąsiednią posesję, gdzie udzielono mu pomocy medycznej oraz powiadomiono służby. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Następnego dnia wieliccy kryminalni zatrzymali 62-letniego sprawcę, któremu przedstawiono zarzut kierowania gróźb karalnych a także uszkodzenia ciała. Za popełnione przestępstwa, grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

źródłoKPP Wieliczka

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc