Biblioteka zaprasza do udziału w e-konkursie „Bochnia od początku bez końca…”

-

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni – Oddział dla Dzieci i Młodzieży zaprasza do wzięcia udziału w e-konkursie pod tytułem „Bochnia od początku bez końca…”, organizowanym w ramach obchodów 770-lecia lokacji miasta Bochni.

Zadaniem uczestników konkursu będzie udzielenie odpowiedzi na 5 zestawów pytań umieszczanych codziennie przez pięć kolejnych dni, z wyłączeniem soboty i niedzieli, na stronie internetowej i facebooku Biblioteki. Każdy zestaw będzie zawierał po 2 pytania i będą one dotyczyły wydarzeń historycznych, legend i postaci związanych z Bochnią. Celem konkursu jest rozwijanie potrzeby samodzielnego poszukiwania wiedzy o przeszłości oraz poznanie i popularyzacja historii regionu.

Konkurs rozpoczął się 1 czerwca 2023 roku i będzie trwał do 7 czerwca 2023 roku. Warunkiem udziału w konkursie będzie udzielenie prawidłowych odpowiedzi na zadane pytania, które należy zapisać na karcie odpowiedzi i dostarczyć do dnia 14 czerwca 2023 roku drogą mailową na adres: [email protected] lub osobiście do Oddziału dla Dzieci i Młodzieży, ul. Mickiewicza 5, II piętro. Osoby, które udzielą prawidłowych odpowiedzi wezmą udział w losowaniu nagród. Losowanie nagród odbędzie się 18 czerwca 2023 roku podczas Dni Bochni na Rynku ok. godz. 18.30.

Prosimy o uważne śledzenie strony internetowej Biblioteki www.biblioteka-bochnia.pl oraz facebook’a. Szczegóły dotyczące konkursu odnaleźć można na stronie internetowej Biblioteki: www.biblioteka-bochnia.pl.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców miasta, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę o Bochni do udziału w e-konkursie.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

wrzesień, 2023