R e k l a m a

W piątek ruszy cykl „Porozmawiajmy o Bochni”

-

Już w najbliższy piątek 23 czerwca odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o Bochni”. Będzie to organizowany wspólnie przez Klub Konfederacji Bochnia i Stowarzyszenie „Cives Conscii” cykl spotkań poświęconych problemom Solnego Grodu.

Spotkania będą miały formę otwartych dyskusji, w których będzie mógł wziąć udział każdy zainteresowany. Organizatorzy zaplanowali 10 spotkań, które będą odbywały się każdego miesiąca, począwszy od czerwca aż do wyborów samorządowych w 2024 roku.

Cykl będzie tematyczny, na każdym ze spotkań omawiany będzie inny kluczowy dla mieszkańców temat celem wypracowania konkretnych rozwiązań i postulatów obywatelskich. W spotkaniach wezmą również eksperci z różnych omawianych dziedzin.

Tak koncepcję spotkań opisuje Kacper Głód, lider Klubu Konfederacji Bochnia i jeden z pomysłodawców cyklu: – Bochnia potrzebuje realnych zmian tu i teraz. Miasto od lat nie wykorzystuje swojego ukrytego potencjału, a samorząd zamiast podjąć się rozwiązania rzeczywistych problemów mieszkańców, realizuje inwestycje mające na celu jedynie ocieplenie wizerunku władzy. Samorządowcy powinni słuchać mieszkańców, gdyż to właśnie oni finansują jego działalność. I właśnie taka jest idea naszych spotkań, czyli otworzyć się na potrzeby i problemy bochnian w drodze do znalezienia i przygotowania skutecznych rozwiązań. Zapraszamy serdecznie każdego, komu przyszłość Bochni leży na sercu – niezależnie czy zgadza się z nami względem własnych przekonań, czy też nie. Dobro mieszkańców jest najważniejsze i naszym zadaniem jest o to dbać.

Pierwsze spotkanie inaugurujące cykl odbędzie się już w najbliższy piątek, 23 czerwca, o godzinie 19:00 w Fair Play Pub przy ul. Windakiewicza 32 w Bochni. Wstęp wolny dla każdego.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc