R e k l a m a

We wtorek bocheńska Biblioteka zaprasza na gimnastykę słowiańską

-

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni – Dział Zbiorów Audiowizualnych zaprasza we wtorek 27 czerwca na godzinę 10:00 do amfiteatru w Parku Rodzinnym Uzbornia w Bochni na kolejne działanie w ramach realizowanego projektu „Perunem do Audio, z Welesem do Czwórki”. Tym razem będzie to Gimnastyka Słowiańska dla kobiet prowadzona przez Magdalenę Michalczyk-Janas.

Gimnastyka Słowiańska to zestaw ćwiczeń przeznaczonych dla kobiet polegających na osiągnięciu maksymalnego poziomu relaksu oraz zmniejszenia napięcia mięśni. Traktowana jest jako nauka w formie rozciągania, która pozwala zdobyć wiedzę na temat potrzeb swojego ciała i duszy. Wszystkie uczestniczki spotkania będą mogły poznać lepiej własne ciało, wyciszyć się, a jednocześnie pobudzić własną kreatywność i witalność, a wszystko to na łonie natury wśród drzew.

Na zajęcia należy zabrać własne maty do ćwiczeń lub ręcznik. Obowiązują zapisy e-mailowe lub telefoniczne: [email protected] / tel. 14 614 52 25. Biblioteka zaprasza wszystkie zainteresowane Panie.

Projekt „Perunem do Audio, z Welesem do Czwórki” dofinansowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia