R e k l a m a

Nowy ortopeda w Szpitalu Powiatowym w Bochni

-

Kolejny dobry specjalista w Szpitalu Powiatowym w Bochni. Zespół ortopedów powiększył się o lek. med. Michała Budziakowskiego. Lekarz, który pracuje także w szpitalu MSWiA w Krakowie specjalizuje się m.in. w diagnostyce stawu rzepkowo-udowego oraz deformacjami rotacyjnymi stawu kolanowego.

Obecnie zespół ortopedów liczy sześciu specjalistów oraz jednego lekarza rezydenta. Medycy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach organizowanych przez najlepsze ośrodki medyczne w Polsce oraz poza jej granicami.

Przynosi to efekty. Bocheński zespół wykonuje bardzo skomplikowane zabiegi rekonstrukcyjne w zakresie chirurgii barku, kolana, czy stawu skokowego i stopy. Bocheński szpital jest jedynym w okolicy gdzie wykonywane są m.in. zabiegi artroskopii barku, czy osteotomii stawu kolanowego.

W planach bocheńskiej ortopedii są operacje endoprotez stawu kolanowego, biodrowego i barkowego. Lekarze są gotowi do ich wykonywania. Czekają na rozbudowę oddziału ortopedii i kontrakt z NFZ.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc