R e k l a m a

Bochnia. Reaktor B7 chce wystartować w wyborach samorządowych

-

Stowarzyszenie miejskich aktywistów Reaktor B7 zamierza wystartować w zbliżających się wyborach samorządowych (odbędą się wiosną przyszłego roku). Organizacja poinformowała o tym oficjalnie w opublikowanym dziś po południu na Facebooku materiale wideo.

W spocie przypomniano, że istniejące od 2016 roku stowarzyszenie angażuje się w działania mające inspirować pozytywne zmiany w mieście. Przypomnijmy, że deklarująca swoją apolityczność grupa planowała początkowo pełnić jedynie rolę swoistego „think tanku”, ale po upływie kilku lat widać, że do realizacji wielu inicjatyw potrzebne jest jednak konkretne przełożenie na szczeblu decyzyjnym. – Widzimy, że jako stowarzyszenie nie jesteśmy w stanie zmienić Bochni tak, jakbyśmy chcieli – przyznają w opublikowanym spocie.

Postanowiliśmy stworzyć listy do miasta i powiatu. Dlatego jeśli chcesz zmieniać Bochnię na lepszą – zapraszamy do współpracy – mówi szef Reaktora B7 Wojciech Woźniczka.

Obecnie w Radzie Miasta Bochnia zasiadają radni z czterech komitetów startujących w wyborach 2018 roku: Prawo i Sprawiedliwość (11), Bochniacy dla Bochni (7), Bocheńskie Porozumienie (2) oraz Jedność Narodu – Wspólnota (1).

Z kolei w Radzie Powiatu Bocheńskiego zasiadają radni wybrani z komitetów Prawo i Sprawiedliwość (13), PSL (6) oraz Nasza Wspólna Sprawa (4).

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia