R e k l a m a

Zawody wędkarskie i dzień profilaktyki nadciśnienia w Drwini – ZDJĘCIA

-

W czwartek 6 lipca na stawach hodowlanych w Drwini Warsztat Terapii Zajęciowej w Proszówkach działający przy Stowarzyszeniu AMICUS HOMINIS wspólnie z Fundacją CANPACK z siedzibą w Krakowie zorganizowali „Zawody wędkarskie i dzień profilaktyki nadciśnienia z WTZ Proszówki”.

W organizację i przeprowadzenie zawodów włączył się Zarząd Koła PZW nr 8 w Bochni na czele z prezesem Mieczysławem Sądel. Fundacja CANPACK do przeprowadzenia zawodów i szkoleń instruktażowych w prawidłowym pomiarze ciśnienia tętniczego oddelegowała wolontariuszy na czele z Alicją Zaworą. Teren łowiska został udostępniony uczestnikom nieodpłatnie przez Jakuba, Alinę i Bogdana Bryg.

Dzięki sponsorom wszyscy uczestnicy otrzymali upominki, a placówki biorące udział w spotkaniu otrzymały nagrody rzeczowe i puchary.

W zawodach brało udział 6 drużyn (każda liczyła 5 zawodników): WTZ Stróże, WTZ Łyszkowice, SOSW w Bochni, Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza typu socjalizacyjnego z Bochni, ŚDS z Bochni i WTZ Proszówki.

Wyniki w klasyfikacji indywidualnej:

  1. Krzysztof Satoła – WTZ Proszówki,
  2. Kacper Piwkowski – Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza typu socjalizacyjnego z Bochni,
  3. Sebastian Łach – WTZ Proszówki.

Klasyfikacja drużynowa:

  1. WTZ Proszówki,
  2. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza typu socjalizacyjnego z Bochni,
  3. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy z Bochni.

Największa złowiona ryba ważyła 4,83 kg.

Nagrody ufundowali:

  • Fundacja Canpack (ciśnieniomierze, blendery, żelazka, czajniki),
  • SALCO Lecznicza sól bocheńska (sól lecznicza),
  • PZW Koło Bochnia Miasto (wędki, akcesoria wędkarskie oraz sędziowanie).

W organizacji zawodów pomagali także państwo Barbara i Jarosław Jędryka – Firma Lewiatan z Nowego Wiśnicza oraz Józef Mikulski i Marek Pilch z Bochni.

Organizatorzy imprezy dziękują za pomoc wszystkim ofiarodawcom, a uczestnikom zawodów za stworzenie wspaniałej, ciepłej, rodzinnej atmosfery.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia