R e k l a m a

Etno Polska 2023. W środę warsztat „Słomkowe ozdoby”

-

Fundacja Auxilium zaprasza na kolejne zajęcia z cyklu „Z tradycją ku nowoczesności, dziedzictwo Bochni Miasta Soli”. W środę 19 lipca o godz. 16:00 odbędzie się warsztat pt. „Słomkowe ozdoby”.

Słoma to tradycyjny ludowy materiał wykorzystywany podczas tworzenia dekoracji ludowych. W trakcie warsztatu uczestnicy przygotują swoje ozdoby z użyciem słomek oraz innych materiałów.

Zajęcia są BEZPŁATNE, otwarte dla wszystkich chętnych. Liczba miejsc jest ograniczona, w związku z czym organizatorzy proszą o zapisywanie się poprzez formularz, aby mogli przygotować odpowiednią ilość materiałów plastycznych dla wszystkich chętnych: Formularz zapisów: http://bit.ly/3NNGYLa

Ważna informacja! W tym roku zapisujemy się na poszczególne zajęcia z tygodniowym wyprzedzeniem. Zatem wypatrujcie na profilu lub stronie www fundacji Auxilium kolejnych zaproszeń do zapisów. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail sylwia@auxilium fundacja.org.pl, tel. 515 061 150.

Zajęcia w Fundacji Auxilium odbywają się w nowej siedzibie fundacji przy ul. Brzeźnickiej 55D (1 piętro).

Wstęp wolny.

Organizator: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży Auxilium

Patron medialny: Bochnianin.pl

Projekt „Z tradycją ku nowoczesności, dziedzictwo Bochni Miasta Soli” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Etno Polska 2023.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc