R e k l a m a

Dzięki udanej aukcji podopieczni WTZ Proszówki pojechali nad morze

-

Podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej w Proszówkach po raz kolejny wyjechali nad polskie morze, gdzie od 17 do 29 lipca korzystają z oferty rehabilitacyjno-wypoczynkowej Ośrodka Bursztynowy Dworek w Karwi.

Usytuowanie ośrodka w pobliżu Gdańska i Westerplatte stwarza możliwość zwiedzenia ciekawych, nowych miejsc oraz kształtowania patriotyzmu odwiedzając miejsca naznaczone bohaterstwem i walką o wolność Polski – zwracają uwagę przedstawiciele WTZ Proszówki.

Kierownictwo i kadra WTZ jeszcze raz dziękuje wszystkim darczyńcom, dzięki którym możliwe stało się zorganizowanie tego wyjazdu. Zebrane środki w kwocie 133 tys. zł oprócz planowanego turnusu pozwoliły także na zakup nowych sprzętów do rehabilitacji uczestników.

W pomoc uczestnikom WTZ podobnie jak w dwóch latach ubiegłych włączył się także radny powiatu bocheńskiego Mariusz Zając pomagając w zorganizowaniu środków na pokrycie kosztów przejazdu autokarem uczestników z Proszówek nad morze do Karwi w wysokości 9 tys. zł.

Słowa podziękowania należą się wszystkim, którzy cyklicznie wspierają rehabilitację uczestników WTZ w Proszówkach, bowiem bez tej pomocy nie byłoby możliwe zorganizowanie turnusu i umożliwienie uczestnikom rehabilitacji poza ośrodkiem w Proszówkach – dodają przedstawiciele WTZ Proszówki.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia