R e k l a m a

Etno Polska 2023. W środę warsztat „Na drewnie malowane”

-

Fundacja Auxilium zaprasza na kolejne zajęcia z cyklu „Z tradycją ku nowoczesności, dziedzictwo Bochni Miasta Soli”. Już w środę 26 lipca o godz. 16:00 odbędzie się warsztat pt. „Na drewnie malowane”.

Malowane drewniane domy to nieodłączny element krajobrazu Małopolski, w tym także okolic Bochni. Korzystając z tych inspiracji, uczestnicy zajęć przygotują swoje własne projekty i następnie przeniosą je na drewniane elementy.

Zajęcia są BEZPŁATNE, otwarte dla wszystkich chętnych. Liczba miejsc jest ograniczona, w związku z czym prosimy o zapisywanie się poprzez formularz, abyśmy mogli przygotować odpowiednią ilość materiałów plastycznych dla wszystkich chętnych.

Formularz zapisów: http://bit.ly/3NNGYLa

Ważna informacja! W tym roku zapisujemy się na poszczególne zajęcia z tygodniowym wyprzedzeniem. Zatem wypatrujcie na profilu lub stronie www fundacji Auxilium kolejnych zaproszeń do zapisów. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail [email protected], tel. 515 061 150.

Zajęcia w fundacji Auxilium odbywają się w nowej siedzibie fundacji przy ul. Brzeźnickiej 55D (1 piętro). Wstęp wolny.

Organizator: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży Auxilium.

Patron medialny: Bochnianin.pl.

Projekt „Z tradycją ku nowoczesności, dziedzictwo Bochni Miasta Soli” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Etno Polska 2023.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc