R e k l a m a

Urszula wystąpi na Święcie Gminy Lipnica Murowana – PROGRAM

-

Wójt Gminy Lipnica Murowana oraz Gminny Dom Kultury zapraszają 12 i 13 sierpnia na Święto Gminy i Dożynki Gminne. Wydarzenie, pełne atrakcji, muzyki i folkloru, odbędzie się na terenie za Dworem Ledóchowskich.

W sobotę gorąco zachęcamy do udziału w organizowanym po raz pierwszy Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Tour de Pogórze „O Złoty Wieniec Lipowy”. Nie zabraknie gier, zabaw i konkurencji dla najmłodszych. Wieczorem zaś , o godzinie 20:00, odbędzie się letnie kino plenerowe.

Niedzielne świętowanie rozpocznie Msza św. z poświęceniem wieńców żniwnych, następnie po przejeździe za Dwór Ledóchowskich będą miały miejsce prezentacje wieńców i obrzędów dożynkowych. Na ludową nutę zagra oraz zaśpiewa Łapanowska Kapela Biesiadna.

I tym razem zostaną wręczone certyfikaty „Marka Gminy Lipnica Murowana”.

Tuż przed gwiazdą wieczoru, którą będzie ikona polskiej muzyki – URSZULA na scenie zaprezentuje się Strażacka Orkiestra Dęta z Lipnicy Dolnej. A tuż przed dyskoteką, którą poprowadzi Dj Robertus na niebie rozbłysną sztuczne ognie.

Dodatkowymi niedzielnymi atrakcjami będą: konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy, turniej sołectw, wesołe miasteczko, liczne stoiska wystawiennicze i gastronomiczne oraz wiele, wiele innych.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia