W ten weekend Dni Gdowa: Wystąpią m.in. Afromental oraz Long&Junior – WIDEO, PROGRAM

-

Dwudniowe świętowanie pełne atrakcji dla każdego, ogromna porcja dobrej muzyki oraz smakowanie Podpłomyka Plebańskiego – takie będzie tegoroczne Święto Ziemi Gdowskiej zaplanowane na najbliższy weekend 5-6 sierpnia 2023 r. na Zarabiu w Gdowie.

Zagrają B.L.U.E., Chłopcy z Placu Broni i Afromental (w sobotę) oraz Long&Junior i Monika Chwajoł, związana z Gdowem, znana z programu „Królowe życia” – w niedzielę. Oba dni zakończy taniec pod gwiazdami.

Drugi dzień „Dni Gdowa” to także Festiwal Podpłomyka Plebańskiego. Organizatorzy zapraszają na warsztaty pieczenia produktu tradycyjnego, będzie też okazja skosztować oraz nabyć ten pyszny przysmak z cebulką. Wystąpią podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej w Podolanach. Koncert da Reprezentacyjna Orkiestra Dęta Gminy Gdów. Na scenie zaprezentują się grupy tańca nowoczesnego.

W czasie obu dni będzie też możliwość wsparcia podolańskiej fundacji. Fundacja Osób Niepełnosprawnych w Podolanach zbierać będzie w czasie dwudniowego wydarzenia na rozbudowę swego ośrodka, gdzie prowadzona jest bezpłatna rehabilitacja dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Jak zawsze czekać będzie wiele atrakcji, będzie wesołe miasteczko oraz stoiska gastronomiczne i handlowe.

SOBOTA

NIEDZIELA

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

wrzesień, 2023