R e k l a m a

🔴 Jest nagranie tragicznego wypadku w Gierczycach. Policja prosi autora o kontakt

-

Policjanci Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Bochni prowadzą czynności w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę 19 sierpnia około godziny 12:40 w Gierczycach. W następstwie zdarzenia śmierć poniosły dwie osoby.

W związku z tą sprawą poszukiwana jest osoba – kierowca pojazdu jadącego od strony miejscowości Nieszkowice Małe w kierunku drogi wojewódzkiej 967 w Gierczycach, którego kamera samochodowa zarejestrowała w całości powyższe zdarzenie (na wideo natrafiono w internecie).

Osoba ta proszona jest o telefoniczny kontakt z jednostką Policji w Bochni – 47 832 32 22, 47 83 23 259, 112 – lub kontakt osobisty.


Na nagraniu całe tragiczne zdarzenie rozgrywa się tuż przed maską pojazdu, w którym zamontowana była kamerka.

Widać, że osobowa honda podjeżdża do skrzyżowania i się zatrzymuje. Następnie kierowca – najwyraźniej nie dostrzegając nadjeżdżającej z jego lewej strony ciężarówki – rusza na wprost. Rozpędzony tir taranuje hondę, uderzając w boczne drzwi. Na nagraniu słychać huk oraz okrzyk autora/autorki nagrania „Jezus…! Maria…”. Osoba ta następnie wycofuje swój pojazd ze skrzyżowania i wysiada.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia