R e k l a m a

Radosław Macoń z Bochni kandydatem na senatora: „Złożyłem wymagane dokumenty”

-

Jak już informowaliśmy, Radosław Macoń będzie kandydatem Konfederacji w wyborach na senatora w naszym okręgu wyborczym. Dziś po raz pierwszy oficjalnie to potwierdził, informując o realizowanej procedurze formalnej.

– Niezmiernie mi miło poinformować Państwa, iż złożyłem dziś, jako pierwszy z całego okręgu tarnowskiego, wymagane dokumenty do rejestracji kandydata na Senatora RP. Bardzo dziękuję Suwerenowi, który w tak szybkim tempie zebrał ponad 3000 podpisów pod moją kandydaturą – napisał Radosław Macoń w mediach społecznościowych.

– Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna za zaangażowanie. Do tej pory „tak sobie tylko wisiałem”, a teraz czeka mnie ciężka praca, aby Państwa nie zawieść – dodał. Na koniec dorzucił jeszcze: – Moje hasło to: Proste i niskie podatki. Liczę na Wasze głosy.

W wyborach na senatora ma wystartować także starosta bocheński Adam Korta (jako kandydat całej zjednoczonej opozycji) oraz najpewniej pełniący obecnie tę funkcję Włodzimierz Bernacki (PiS). Jeśli nie zgłosi się nikt więcej, wybierać będziemy jedynie spośród tych trzech kandydatów.

Wybory odbędą się 15 października.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia